FAQ

Nie jestem modelką, czy wyjdę dobrze na zdjęciach?
Fotografuję kobiety, matki, żony… nie modelki. Efekt, który widzisz na zdjęciach to odpowiedni dobór światła, wizażu, stylizacji włosów. Pomogę Ci odpowiednio ustawić się do zdjęć. Bardzo mi zależy, abyś otrzymała wyjątkowe fotografie, dzięki którym poczujesz się wyjątkowo.

Ile czasu trwa sesja?
Czas trwania sesji jest uzależniony od rodzaju sesji. Standardowa sesja trwa 2-3 godziny, natomiast na mini sesję musicie zarezerwować sobie 45 min.

Czy zdjęcia z sesji publikuję w internecie?
Absolutnie nie. Na sesji podpisujemy umowę, w której obliguję się do oddania sesji w terminie oraz to, że zdjęcia powstałe na sesji są wyłącznie dla Ciebie. Będzie mi bardzo miło jeśli zgodzisz się, abym jakieś opublikowała. Jednak stanie się tak tylko wtedy, jeśli wyrazisz na to zgodę.

Czy można dostać nieobrobione zdjęcia?
Niestety nie. Nie oddaję nieobrobionych zdjęć. Zdjęcia, które otrzymasz to moja wizytówka, dlatego chciałabym, abyś miała idealnie dopracowane fotografie.

Kiedy otrzymam zdjęcia?
Zdjęcia przygotuję dla Ciebie w przeciągu 40 dni od dnia wybrania przez Was zdjęć. Jeśli potrzebujesz zdjęcia szybciej – daj znać na sesji.

Czy możliwa jest sesja w weekend?
Sesje odbywają się od poniedziałku do piątku. Fotografia to moja pasja, ale również praca. Weekendy zostawiam dla rodziny. Jeśli bardzo zależy Wam na sesji w weekend to jest to dodatkowy koszt 100 zł.

Jak zarezerwować sesję?
Sesję możesz zarezerwować telefonicznie pod numerem +48 508 35 10 40 lub mailowo studio@sskonieczna.pl. Po szczegóły zapraszam na stronę Kontakt. Warunkiem rezerwacji terminu jest opłata 100zł na konto.

Ile kosztuje sesja?
Standardowo koszt sesji to 900zł (po szczegóły zapraszam na stronę Oferta). Jest to opłata za moja pracę z Tobą. Pomogę Ci odpowiednio dobrać stylizację, ustawię Cię do zdjęć. Bardzo mi zależy, abyś na zdjęciach wyszła wyjątkowo.

Współpracuję również z cudowna wizażystką i fryzjerką. Koszt usługi u Kasi to 300-350 zł.

Ile kosztują zdjęcia?
Zdjęcia to koszt 60zł za sztukę.