Informacje

ZGODA NA PUBLIKACJĘ

Dlaczego Wasza zgoda na publikację zdjęć jest dla nas tak ważna?

Dzięki niej mogliście zobaczyć moje poprzednie prace, przeglądając portfolio na stronie firmowej, fanpage’u  na Facebook’u oraz Instagramie. Bez zgody, moi potencjalni Klienci nie mają szans, by sprawdzić, czy warto nawiązać ze mną współpracę, gdyż nie istnieje inna możliwość prezentacji fotografii. W związku z tym, będę wdzięczna za pozwolenie na prezentację niektórych Waszych zdjęć w moim portfolio.

SESJA CIĄŻOWA

Sesja ciążowa jest piękną pamiątką z czasu, gdy nosiłaś swoje dziecko pod sercem. Warto zatrzymać  na fotografiach te wspomnienie i uczucia, by móc do nich w przyszłości wracać i przeżywać je na nowo.

Zdjęcia mogę wykonać w studiu bądź w plenerze. Wszystko zależy od pogody, ale i od Ciebie, ponieważ musisz czuć się komfortowo i swobodnie. Na plener wybierzemy miejsce ciche, spokojne, zapewniające intymność.

Najlepszym czasem na wykonanie zdjęć jest 6-8 miesiąc ciąży, ponieważ Mama w tym czasie jest jeszcze pełna energii a brzuszek nie przytłacza całej sylwetki. Jednak możemy również wykonać sesję w 9 miesiącu ciąży. Tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie i Twojego samopoczucia.

Do sesji musisz się przygotować nie dla mnie, tylko dla siebie… musisz czuć się pięknie, kobieco, seksownie. Wtedy tak też wyjdziesz na zdjęciach. Zadbaj o siebie, swoje ciało, dłonie, włosy i makijaż.

Na zdjęciach możesz być tylko Ty, ale chętnie zaproszę Ciebie z Twoim partnerem, starszym dzieckiem czy ukochanym pupilem. Przygotowując resztę rodziny do zdjęć pamiętaj, że Wasze ubrania muszą stanowić spójną całość kolorystyczną. Przygotuj kilka zestawów ubrań. Razem wybierzemy stylizacje, w której będziecie wyglądali wyjątkowo 🙂

Większość dodatków do sesji przywiozę ja, ale jeśli masz ulubioną sukienkę, dżinsy w których czujesz się jak milion dolarów przygotuj je – na pewno z nich skorzystamy.

Czas trwania sesji 1-2 godziny.

SESJA DZIECIĘCA / RODZINNA

Sesje dziecięce dają piękny efekt, gdy są wykonywane  w odpowiednich etapach rozwoju małego modela. W pierwszym roku życia maluszka mamy trzy takie etapy. Pierwszy to gdy dziecko w pozycji na brzuszku ładnie utrzymuję podniesioną główkę, drugi gdy samodzielnie siedzi a trzeci to sesja z okazji roczku. Po pierwszym roku czas nie ma już takiego znaczenia a raczej ważne dla Was momenty, które chcecie zachować na zdjęciach a może ulubiona pora roku?

Każdy rodzaj sesji może być wykonywany zarówno w plenerze jaki i w studiu. Do każdego z nich posiadam odpowiednie ubranka i gadżety zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.

Element sesji rodzinnych pojawia się w każdym rodzaju sesji na jaką się zdecydujecie. Zachęcam Was, abyście z niego nie rezygnowali bo jest to piękna pamiątka zarówno dla Was jak i dla Waszych dzieci.  Do sesji rodzinnej jedyne co musicie zabrać to dobry humor 🙂

Proszę również pamiętać, że ubrania poszczególnych członków rodziny muszą ze sobą współgrać i tworzyć całość.

W przypadku sesji w plenerze proszę pamiętać o zabraniu przekąsek i picia dla dzieci.

Czas trwania sesji 1-2 godzinki.

Przed sesją dzieci powinny być wypoczęte i najedzone, co znacznie zwiększa szanse na ich dobry nastrój oraz zadowalający efekt końcowy zdjęć. Starszaki powinny mieć pod ręką ulubiona zabawkę, przekąskę i coś do picia. W pracowni dysponuję całkiem sporą kolekcją dodatków i strojów dla małych modeli. Wedle życzenia, scenariusz sesji możemy ustalić wcześniej.

SESJA NOWORODKOWA

Sesja noworodkowa jest wykonywana do 14 dnia życia maluszka, w tym czasie dziecko przesypia większość dnia a dodatkowo “pamięta” pozycje jaka przyjmowało w  brzuchu Mamy, więc można go pięknie ułożyć w ślicznych noworodkowych pozach. Z każdym kolejnym dniem staje się coraz bardziej czujne, sen jest płytszy a dziecko mniej plastyczne.

Sesja odbywa się  w studiu co daje dziecku poczucie bezpieczeństwa a rodzicom komfortowe warunki do opieki nad dzieckiem w czasie zdjęć.

Sama sesja trwa około 2-4 godzin… jednak zdjęcia wykonywane są  w rytmie wyznaczonym przez dziecko. Przez te kilka godzin podążamy wraz z rodzicami za jego potrzebami. Większość czasu zajmuje karmienie, przewijanie i utulanie maluszka a zdjęcia są wykonywane dopiero jak słodko sobie zaśnie.

Pokój w którym będzie się odbywała sesja będzie dobrze nagrzany, ponieważ maluszek przez większość czasu będzie nago bądź w samej pieluszce.

Posiadam różnorodne rekwizyty takie jak:  robione ręcznie czapeczki, opaski, ubranka, kocyki, które tworzą razem piękne kompozycję na fotografiach. Do każdej sesji przygotowuję indywidualną stylizację. Ponieważ wkładam wszelkie starania, aby każdy klient dostał zdjęcia na poziomie mojego portfolio, sama dobieram dodatki i ich kolory. Jeśli ktoś z Was ma jakieś specjalne życzenia, zależy Wam szczególnie na jakichś barwach, rekwizytach, czy określonych pozach, wówczas proszę o taką informację w chwili umawiania się na sesję

SESJA KOBIECA

Każda kobieta jest piękna!

Sesje kobiece są niczym innym jak spojrzeniem na Was moimi oczami. Ja nie widzę waszych mankamentów, głęboko skrywanych kompleksów, widzę piękno, które w sobie macie!

Wydobędę z Was to czego same nie widzicie i podkreślę jeszcze bardziej Wasze mocne strony.

Sesja kobieca może być pięknym prezentem od ukochanego, od siostry, przyjaciółki, matki albo dla matki. Ale możesz ten prezent zrobić sobie sama.

By poczuć się piękną!

Stroje wybierzemy wspólne w zależności od tego w jakim klimacie będą zdjęcia.

Sesja może odbyć się w studiu, w plenerze bądź w innym ciekawym miejscu… ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia..

Pamiętaj, że to ma być Twój czas! A uśmiech to najpiękniejsza biżuteria jaką możesz włożyć!

Czas trwania sesji ok 1-2 godziny.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI?

Ważne są świeżo umyte włosy i brak odrostów, ponieważ są one bardzo widoczne na zdjęciach.

Warto zadbać o ciało, żeby skóra była dobrze nawilżona (odradzam długie seanse w solarium).

Na kilka dni przed sesją dobrze jest nawilżyć usta.

Przed sesją polecam się wyspać.

Na sesję proszę zabrać swoje ulubione ubrania, dodatki , biżuterie, buty na obcasie, bieliznę w jasnym i ciemnym kolorze.  Dysponuję też sporą kolekcją strojów i dodatków, wiec zawsze mogę coś zaproponować. Ostateczną decyzję odnośnie stylizacji podejmujemy wspólnie.